I. Dodací lhůty  
 
Veškeré zboží uvedené v internetovém obchodu je ručně vyráběné a tomu odpovídá i doba dodání pokud není zboží v danou chvíli na skladě. Pokud je zboží na skladě je dodávka zboží ke klientovi maximálně do 7 pracovních dnů. 
 
Není-li vybrané zboží dostupné v uvedeném termínu, je kupující ihned po obdržení objednávky vyrozuměn e-mailem o dodací lhůtě. Nebude-li s touto dobou kupující souhlasit, oznámí to neprodleně e-mailem či telefonicky prodávajícímu a objednávka zaniká. 

II. Poštovné  


 
Zboží je zasíláno  prostřednictvím  balíku České pošty, a. s. Poštovné dle ceníku pošty, . Po odeslání zašleme číslo obchodního balíku, kterým je Vám zboží dopravováno. Pohyb balíku lze pak on-line sledovat na www.cpost.cz. Pošta se pokusí o jedno dodání přímo na uvedenou adresu, pokud nikoho nezastihne, budete mít ve schránce upozornění a balík bude uložen po dobu 7 dní na Vaší poště. V případě že balík nevyzvednete a balík dojde zpět, bude Vám fakturován poplatek spojení z výší nákladu na dopravů/ poplatek se týká jen balíků poslaných na dobírku/. 

  zasilkovna.png

Zde si mužete vybrat na které výdejní místo chcete Váš balíček odeslat a poté napište do připomínky k dokončení objednávky. 

Na vybraném Vámi výdejním místě by měl být balíček připravený k vyzvednutí hned následující pracovní den po odeslání ze skladu. Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je pro vás připraven. 

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě na adrese prodávajícího. V takovém případě se poštovné neúčtuje. 

Adresa pro vyzvednutí zboží je Letovice, Na kopečku 6

 

Převzetí zásilky 

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě rozbití  řešit přímo s pracovníkem zásilkovny. 

Mimo ČR balíky nezasílám. 

CHCETE ZJISTIT, KDE SE NACHÁZÍ ZÁSILKA? 

Můžete využít rychlé sledování zásilky přímo na stránkách dopravce.  
Budete potřebovat vyplnit číslo zásilky, které vám v den odeslání zboží odešlu na e-mail.

Česká pošta

Sledovat záslku

Zásilkovna

SLEDOVAT ZÁSILKU